مدل پیوند

امروزه پهپاد کشاورزی یک فناوری بسیار پیشرفته در جهان است و نقش مهمی در این برنامه جهانی ایفا می کند. پهپاد كشاورزي مدل پيوند مي تواند جايگزين روش های سنتی پاشش سموم بر روی گیاهان شود و سرعت آن ۴۰ برابر روش هاي قديمي است. این روش می تواند ۹۵٪ در مصرف آب و ۳۰٪ در مصرف مایع سم صرفه جویی کند. قطر قطرات کوچک باعث می شود که سموم در بخش های زیرین و رویین گیاهان بهتر توزیع شود.

سیستم کنترل مستقل پمپ دوگانه می تواند فضای جریان حرکت سم را با توجه به سرعت پرواز پهپاد تغییر دهد تا از یکنواختی پاشش اطمینان حاصل شود. این پهپاد مجهز به فلومترسنج با دقت بالا است، لذا کارایی بسیار دقیقی دارد و مقدار خطای آماری آن کمتر از ۵٪ می باشد.

پهپاد کشاورزی دارای کنترل پرواز مخصوص برای سیستم عامل هوشمند پردازش داده می باشد. این پرنده سیستم اندازه گیری و پاشش دقیق پمپ دوگانه، دوربین FPV ، سنسور تشخیص مانع و سایر سیستم های عملیاتی کمکی را برای تحقق کارکرد دقیق کشاورزی ترکیب می کند.

ایمن و قابل اعتماد

ارتقاء سیستم کنترل الکترونیکی، پیکربندی همراه با پشتیبانی(دوگانه)، کالیبراسیون صنعتی و ساختار میرایی داخلی به طور چشمگیری ایمنی و عملکرد پهپاد کشاورزی را بهبود می بخشد. بدنه (فریم) ساخته شده از فیبر کربن با استحکام بالا، دارای ساختار سبک و بسیار محکم است. طراحی تاشوی پهپاد موجب صرفه جویی در فضا شده و آن را جهت حمل و نقل مناسب می سازد.

مدیریت هوشمند، راحت و کارآمد

سامانه خودکار مسیر پرواز، پرواز توسط یک کلیک، بازگشت و فرود توسط یک کلیک، راهنمای صوتی، دستیار هوشمند برای ارتقاء عملیات و کنترل، تنظیم دقیق پاشش سم، محاسبه دقیق منطقه عملیاتی، ارائه خودکار گزارش عملکرد و اسپری دقیق سموم از دیگر قابلیت های این پهپاد می باشد.

سنسور تشخیص موانع

در طول پرواز، این پهپاد می تواند در جهات جلو و پشت خود مسافت و راستای مانع را از طریق اسكن محل اطراف تشخیص دهد. هنگام تشخیص مانع، پهپاد به طور خودکار متوقف شده و نقطه مختصات خود را ثبت و ضبط می کند. با کنترل پهپاد برای دور زدن موانع در جهت های جلو، عقب، چپ و راست می توان به طور خودکار به نقطه پیش بینی شده مسیر بازگشت و عملیات را ادامه داد.

سنسور تشخیص ارتفاع از سطح زمین

رادارهای زمینی با دقت بالا می توانند درک درستی از فاصله بین پهپادهای کشاورزی و زمین داشته باشند. از طریق تنظیم مداوم سیستم کنترل، اطمینان حاصل می شود که فاصله بین پهپاد و پوشش گیاهی بدون تغییر باقی می ماند. لذا در این صورت از یکنواختی پاشش سموم اطمینان حاصل خواهد شد. بسته به شرایط کارکرد واقعی، حساسیت رادارها را می توان متناسب با بیشتر محصولات زراعی و زمینی تنظیم کرد.

 

Peyvand Technical Specifications

Model Number NTD-M4A10TG
Tank Capacity ۱۰ L
Empty Weight ۱۳ kg
Max Takeoff Weight ۲۶ kg
Flight Time (with payload) ۵ – ۱۵ Min
Working Height ۱ – ۳۰ m
Range ۲۰۰۰ m
Spary Width ۵ – ۷ m
Nozzle Qty. ۴
Max Speed ۴۰ km/h
Hectare/Hour ۳ – ۶
Dimensions ۱۱۵۰*۱۱۵۰*۶۳۰ mm
Smart Battery
اسکرول به بالا